Formy płatności

Oferujemy w naszym sklepie następujące formy płatności:

Przelew bankowy - Partnerzy z kredytem, proformy i tradycyjne wpłaty na konto

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, opłacających zamówienia na podstawie faktury proforma oraz partnerów posiadających przyznane odroczone terminy płatności. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

BNP Paribas 
28 1750 0009 0000 0000 3021 4897

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

Przelewem online 

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez: Płatności Shoper - szybkie płatności z Twojego banku lub z użyciem karty kredytowej

Raty 

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium