O firmie

SHARKS TRADE Sp. z o.o.

Operatorem sklepu Laptopmarket.pl jest spółka SHARKS TRADE -  krajowy dystrybutor laptopów poleasingowych, części i akcesoriów, technologii mobilnych oraz specjalistyczna firma projektowo-wdrożeniowa, która posiada własne zaplecze magazynowe i serwisowe.

Przygotowując ofertę sklepu kierujemy się przede wszystkim wysoką jakością produktów, szybką dostępnością oraz kompleksową możliwością obsłużenia reklamacji i zwrotów.

Nasz zespół stanowią ludzie z przeszło dwudziestoletnim doświadczeniem w branży  IT, które umożliwia dopasowanie produktów i usług do elastycznych potrzeb Klientów.
Jesteśmy zgrani i kierujemy się pasją, czasem przełamując bariery, aby skutecznie realizować założenia i dbać o satysfakcję Klientów.
W biznesie stawiamy na relacje długoterminowe- zakładając, że w czasach "boomu" sklepów internetowych, najbardziej istotne jest wsparcie posprzedażowe, kiedy wystąpi potrzeba usunięcia awarii, czy  sprawnego poprowadzenia procesu reklamacji, gdyż to jest sytuacja w której można ocenić firmę.
Kluczem naszego działania jest przede wszystkim jakość, a nie ilość, co powoduje, że podchodzimy do pewnych aspektów zdecydowanie berdziej szczegółowo i indywidulnie, mając na uwadze potrzeby Klientów.

Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych jak również małe, średnie i duże przedsiebiorstwa, których wdrożenia poleasingowych laptopów sięgają już setek i tysięcy sztuk u poszczególnych Klientów.

Dbamy o środowisko, a mając proekologiczne podejście staramy się na każdym etapie działalności ograniczać zużycie plastiku oraz wspierać inicjatywy, które przyczyniają się do ratowania naszej planety.


 

Naszym Klientom oferujemy (detalicznie i hurtowo):

Sprzedaż laptopów (notebooków) poleasingowych, używanych, odnowionych, outlet, refurbished i nowych
Każdy poleasingowy notebook z naszej oferty przechodzi gruntowne testy i weryfikację pod względem technicznym i jakościowym. Wybieramy tylko bezawaryjne linie modelowe najlepszych marek, które pomimo krótkiego okresu użytkowania nie ustępują wydajnością (…niekiedy nawet przewyższają) nowym, oferowanym w sieciach handlowych. Większość prezentowanych laptopów poleasingowych to jakościowa klasa A oraz Refresh / A+ / Odnowione które charakteryzuje się minimalnymi śladami eksploatacji lub ich zniwelowaniem oraz 100% sprawnością techniczną, która jest w pełni gwarantowana. Nad całym procesem testu i przygotowania notebooków do sprzedaży czuwają pracownicy naszego Centrum Serwisowego.

Szukasz używanego laptopa? Chcesz pracować wydajnie i bezawaryjnie? Irytuje Cię brak specjalistycznej obsługi w serwisach producentów? Chcesz mieć możliwość wymiany sprzętu w dowolnym momencie eksploatacji?

Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiadasz twierdząco – to znaczy, że mamy laptopy dla Ciebie – skontaktuj się z naszym działałem sprzedaży, aby uzyskać informacje o wszystkich zaletach sprzętu poleasingowego oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania.

Sprzedaż części i akcesoriów do laptopów
Oferujemy części do laptopów (notebooków). Znajdziesz u nas oryginalne części do większości notebooków oraz najwyższej jakości zamienniki.  W ofercie posiadamy m.in.: zasilacze (ładowarki), klawiatury, matryce (ekrany LCD, LED, OLED), baterie (akumulatory), obudowy, ramki, stacje dokujące, płyty główne do laptopów, chipsety BGA/SMD, taśmy LCD, wentylatory, napędy optyczne, modemy internetowe WWAN, dysków twardych (HDD, SSD, SSHD), torby do laptopów, etc.

Naprawę i serwis laptopów, notebooków, tabletów i innych
Firma SHARKS TRADE Sp. z o.o posiada własne Centrum Serwisowe, które świadczy usługi w zakresie kompleksowej naprawy laptopów, opieki serwisowej i innych. Więcej informacji  na stronie www.serwis.sharkstrade.pl

Wypożyczenia laptopów i innych urządzeń
Wypożyczamy laptopy  na czas naprawy, na konferencje, zjazdy, szkolenia. Realizujemy indywidualne projekty wraz z opieką administracyjno-serwisową.

Wynajem krótko i długoterminowy laptopów i innych urządzeń biurowych
Bardzo często z uwagi na procentowo dużą utratę wartości po zakupie nowego sprzętu komputerowego – decydujemy się na jego wynajem. Z finansowego punktu widzenia wynajem ma bardzo dużo zalet, jest również korzystniejszy od leasingu. Dodatkowym atutem dodawanym do umowy jest opieka administracyjno-serwisowa z gwarantowanym „fixtime”, czyli czasem usunięcia usterki. W czasach, kiedy serwisy producentów nie są w stanie zapewnić naprawy szybkiej i skutecznej naprawy gwarancyjnej, narażając tym samym firmy na koszty związane z przestojem i brakiem sprzętu – nasza oferta stanowi idealne rozwiązanie, pozwalające oszczędzać czas, jak i nerwy. Zajmiemy się również kwestiami zabezpieczeń, ubezpieczenia, ochrony danych, nadzorem nad wykonaniem kopii zapasowych, itd. – wszystko wg indywidulanych potrzeb. Ostatnim korzystnym aspektem jest kwestia rozliczeniowa, która pozwala zakwalifikować wynajem w całości w koszty, bez konieczności amortyzacji, sporządzania protokołów – ot po prostu jedna faktura i pełna i niezmienna czytelność kosztów. Wynajem nie osłabia również zdolności kredytowej. To tak w wielkim skrócie, prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Outsourcing informatyczny
W skrócie, przejęcie problemów związanych z informatyzacją w firmie i dotyczy to zarówno kwestii technicznych, programowych, analitycznych jak i doradczych. Mówisz czego potrzebujesz, a my to analizujemy i wybieramy najlepsze i najbardziej korzystne rozwiązanie, aby niezwłocznie przystąpić do realizacji. Jako jedna z niewielu firm zapewniamy zaplecze prawne w zakresie realizacji kontraktów informatycznych.

Wdrożenia aplikacji programistycznych 
Nie od dziś wiadomo, że programy i aplikacje przyspieszają i usprawniają procesy logistyczne i funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowania naszych Klientów wdrażamy gotowe aplikacje lub piszemy (programujemy) je dopasowując do indywidulanych potrzeb oraz realizujemy całkowicie nowe koncepcje serwisów internetowych. Wieloletnie doświadczenia zapewniły nam dostęp do sprawdzonej kadry programistów, grafików, webmasterów, webdesignerów i pozostałych specjalistów, którzy z zapałem analizują nawet największe wyzwania.


 

Życzymy udanych zakupów i zapraszamy do współpracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium