Wymiana matrycy w laptopie

Informacje dotyczące wymiany matrycy w laptopie.

Matryca to jedna z najwrażliwszych części laptopa. Szczególnie podatna jest na zniszczenie na skutek uszkodzeń mechanicznych – często nawet tych drobnych. Nasza oferta obejmuje nie tylko najwyższej jakości sprzęt i części zamienne, ale też usługi, jakimi są np. naprawa lub wymiana matrycy w laptopie. Jeśli więc ekran w Twoim komputerze ma martwe piksele, jest nienaturalnie ciemny, wyświetla pasy, zniekształca obraz lub jest wręcz pęknięty, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Fachowo i sprawnie zajmiemy się Twoim laptopem, wykorzystując wyłącznie wysokiej klasy matryce LCD z naszego asortymentu. Gwarantujemy, że zadania takie jak naprawa matrycy nie stanowią dla nas problemu. Usługi wykonujemy w mieście Warszawa.

Kiedy potrzebna jest wymiana matrycy w laptopie?

Uszkodzenie matrycy zazwyczaj znacznie utrudnia pracę z laptopem. Niekiedy wystarczy nieskomplikowana naprawa matrycy, by ekran odzyskał pełną funkcjonalność, jednak usterki powodowane uszkodzeniem mechanicznym zwykle wymagają jej wymiany. Jeśli: 

  • na ekranie widoczne jest pęknięcie,
  • ekran wyświetla pasy,
  • ekran zniekształca lub zamazuje obraz,
  • na ekranie widoczna jest ciemna plama,
  • obraz jest zbyt ciemny lub zbyt jasny,
  • obraz miga lub zanika,

najprawdopodobniej będzie potrzebna wymiana matrycy w laptopie. Uciążliwość powodowana przez usterki mechaniczne nie zniknie bowiem „sama”, a często wręcz postępuje (np. obraz zanika coraz częściej, plama na ekranie się powiększa), dlatego warto zdecydować się na naprawę jak najszybciej. Przy pracach serwisowych ważna jest przede wszystkim odpowiednia diagnostyka. Wybierając nasze usługi, możesz być pewien, że zostaną one wykonane profesjonalnie i precyzyjnie.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi?

Jako eksperci w zakresie laptopów i sprzętu komputerowego oferujemy najwyższej klasy usługi serwisowe. Decydując się na współpracę z nami, uzyskujesz:

  • pewność co do profesjonalnego wykonania prac – mamy ogromne doświadczenie i szeroką wiedzę w zakresie laptopów,
  • pewność, że wymiana matrycy w laptopie odbędzie się z użyciem wysokiej klasy części zamiennych – dystrybuujemy wyłącznie najlepsze części zamienne i takie też stosujemy wykonując naprawy,
  • gwarancję na wykonaną naprawę – jesteśmy pewni swoich umiejętności, dlatego na przeprowadzone prace i wykorzystane części udzielamy gwarancji,
  • sprawną obsługę – postaramy się, by laptop wrócił do Ciebie jak najszybciej.

Interesuje Cię naprawa matrycy w laptopie? A może inne usługi serwisowe w mieście Warszawa? Zapraszamy do kontaktu. Nasz profesjonalny zespół pomoże Ci rozwiązać również wiele innych problemów technicznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium