Bateria oryginalna - dobór właściwej
Bateria oryginalna - dobór właściwej

Oryginalna bateria do laptopa

Podejmując decyzję o zakupie oryginalnej baterii do laptopa zawsze stawiamy na najwyższą jakość i gwarantowaną kompatybilność z naszym notebookiem.  Możemy mieć również pewność , że oryginalny akumulator zapewni nam dłuższy czas pracy, spełniając przy tym również najwyższe wymogi producenta.

Dlaczego kupić oryginał ???

Wybierając oryginalną baterię, masz pewność, że została ona wykonana z starannością i dbałością o szczegóły. Ich jakość jest wielokrotnie sprawdzana na różnych etapach montażu. 

Ogniwa używane w oryginalnych bateriach są zawsze najwyższej jakości. Ich pojemność jest taka, jaką deklaruje producent. W zamiennikach stosuje się zazwyczaj ogniwa tańsze, o mniejszej pojemności. Oryginał zapewnia zatem dłuższy czas działania na jednym ładowaniu.

Wysokiej jakości ogniwa (podczas prawidłowego korzystania) wolniej ulegają zużyciu, zapewniając dobre czasy działania nawet po wielu latach od zakupu. Zamienniki - choć tańsze - nierzadko osiągają czasy działania o połowę krótsze niż tuż po zakupie, już po roku lub dwóch eksploatacji. Finalnie bardziej opłacalny okazuje się zakup baterii oryginalnej.

Jaką baterię wybrać ???

Wpisz model swojego laptopa w wyszukiwarkę naszego sklepu i zobaczysz wyniki dla baterii pasujących do Twojego laptopa.

Najistotniejsza wartość to oczywiście pojemność baterii podawana w watogodzinach (Wh) lub miliamperogodzinach (mAh) - im większa wartość tym dłuższy czas działania bez konieczności doładowywania naszego laptopa.

Pamiętajmy jednak, że większa pojemność - to czasami również większy rozmiar baterii, która w jednym modelu będzie wystawać poza obrys obudowy, a w innym się nie zmieści. Warto zatem zawsze zweryfikować jakie akumulatory są zalecane przez producenta do naszego notebooka.

Wymiana baterii była dotąd czynnością nieskomplikowaną, wystarczyło odblokować zaczep i akumulator wymienić. Od nastania ery cienkich ultrabooków trzeba już jednak czasami w celu jej wymiany dostać się pod obudowę laptopa. Oczywiście można nie robić tego samemu, a skorzystać z usług naszego Centrum serwisowego, które świadczy usługi na terenie całego kraju.

Bateria oryginalna bez problemu współpracuje z zainstalowanym na komputerze oprogramowaniem do zarządzania energią (np. Dell Battery Information). 

Oryginalna bateria do laptopa, a ekologia ...

Oryginalne baterie to także ekologiczne podejście do zakupu. Producenci są zobowiązaniu do przestrzeganie restrykcyjnych norm jakości, popartych certyfikatami, które przekładają się również na niższe zużycie energii oraz dłuższą trwałość produktu, a to z kolei pozwala znacznie ograniczyć zaśmiecanie i zanieczyszczanie naszej planety, gdyż potrzeba ewentualnej konieczności wymiany po awarii zostaje zniwelowana do minimum..
Mamy także komfort związany z bezpieczeństwem ich użytkowania w zgodzie z obowiązującymi standardami, co jest bardzo ważne zarówno w domu, jak i w biurze – definiuje to nasze podejście do tego jakże ważnego zagadnienia.

Infolinia:

Telefon: (22) 266 88 16

Email: bok@laptopmarket.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium