Windows 11 - nowy, lepszy system
Windows 11 - nowy, lepszy system

Nowy, odświeżony i ulepszony system - Windows 11

Najnowszy system z linii Windows stanowi duży postęp w kwestii ergonomii, bezpieczeństwa i funkcjonalności. Windows 11 to najbardziej znacząca edycja od co najmniej kilku lat. Interfejs został odświeżony, przebudowany i bardziej dopasowany pod względem ergonomii użytkowania. Jeszcze większa integracja z chmurą pozwala dostarczać użytkownikowi to czego potrzebuje i wtedy, kiedy tego potrzebuje.

Interfejs, z którym obcuje użytkownik to jednak tylko część z nowości dostarczonych w systemie - znacznie więcej zmian kryje się "pod maską". Windows 11 to przede wszystkim bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo, szybkość działania i dostęp do danych tam, gdzie są one potrzebne.

Nowy wygląd

Interfejs Windows 11 został poddany gruntownemu liftingowi. Okna eksploratora mogą być teraz wyświetlane w trybie ciemnym, co przydaje się podczas pracy w nocy. Umieszczone centralnie menu Start to ukłon w stronę użytkowników komputerów wyposażonych w ekrany dotykowe. Jego zmieniona konstrukcja i działanie mają na celu zapewnienie łatwiejszego dostępu do najczęściej używanych aplikacji i dokumentów.

Bardzo istotnym udogodnieniem jest też funkcja automatycznego rozmieszczania okien na pulpicie. W systemie Windows 11 mamy do wyboru predefiniowane układy okien, które w sposób najbardziej ergonomiczny starają się zapewnić podgląd aktualnie wykorzystywanych aplikacji.

Windows 11 menu Start

Zintegrowana komunikacja

Zintegrowana w Windows 11 aplikacja Microsoft Teams definiuje na nowo sposób komunikacji z rodziną, znajomymi czy współpracownikami.

Możesz teraz błyskawicznie nawiązywać połączenia głosowe, rozmawiać przez czat niezależnie od tego, z jakiego urządzenia korzysta rozmówca. A to wszystko za darmo.

Microsoft Teams

Windows 11 gry

Rozrywka na najwyższym poziomie

Podczas projektowania Windows 11 Microsoft nie zapomniał o graczach. W nowym systemie użytkownicy mają m.in. dostęp do Xbox Game Pass (subskrypcja sprzedawana oddzielnie), a w nim do bardzo ciekawych tytułów gier, których liczba sukcesywnie rośnie.

Nie bez znaczenia jest też wydajność w grach. Dzięki ścisłej współpracy z producentami sprzętu (m.in. procesorów i układów graficznych) Microsoft-owi udało się stworzyć system, w którym gry działają płynnie i stabilnie.

Windows 11 dla każdego

Współpraca producentów sprzętu z Microsoft zaowocowała stworzeniem szerokiej gamy urządzeń, które dostępne są z preinstalowanym systemem Windows 11. Nie jest to jednak jedyna możliwość by cieszyć się możliwościami jakie daje nowy system. Nowe komputery sprzedawane z Windows 10, a spełniające wymagania sprzętowe ogłoszone przez Microsoft, kwalifikują się do bezpłatnej aktualizacji systemu do najnowszej wersji. Wszystko co trzeba zrobić, to skorzystać z funkcji Windows Update - tam należy szukać informacji o możliwości zainstalowania najnowszej wersji.

Windows 11 z powodzeniem uruchomimy także na komputerach stacjonarnych i laptopach poleasingowych. Do pobrania ze strony Microsoft jest obraz ISO umożliwiający wykonanie czystej instalacji. Do działania wymagany jest UEFI z obsługą bezpiecznego uruchamiania (Secure Boot). Dla Państwa wygody w opisach laptopów poleasingowych w naszym sklepie umieszczamy informację o zgodności i możliwości instalacji Windows 11.

Windows 11 - laptopy poleasingowe

Infolinia:

Telefon: (22) 266 88 16

Email: bok@laptopmarket.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium